HLÁŠENÍ ROZHLASU - 14.4.2023

Farní charita a městys Pozořice vás zvou na jarní sbírku obnošeného šatstva a dalších věcí na podporu Diakonie Broumov. Sbírka se uskuteční tento pátek 14.4. od 16 do 18 hodin a v sobotu 15.4. od 10 do 12 hodin u Orlovny. Farní charita a městys Pozořice předem děkují za vaše dary!

Kulturní akce:

Akce Ukliďme Česko, která se měla uskutečnit zítra 15. dubna, se z důvodu špatného počasí ruší. Organizátoři děkují za pochopení.

V pátek 14. dubna v 19 hodin se bude v Dělnickém domě konat divadelní představení Divadla Amadis – komedie Od Silvestra do Silvestra. 

Možnost rezervace místa u stolu na www.rezervace-listku.cz.

A v neděli 16. dubna od 11:00 se bude také v Dělnickém domě konat dětské divadelní představení Divadla Slavkov – pohádka Pekelné plány. Na dětské divadelní přestavení není možnost rezervace.

-

Sokol Pozořice pořádá 8. ročník běžeckého závodu LSD – Lesní Sokolská Devítka v sobotu 15. dubna. Akce se koná za každého počasí. Sraz všech závodníků 9:00–9:30 na sokolovně v Pozořicích. 

-

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, které bude patřit po celý víkend fotbalu. V pátek 14.4. v 17 hod odehrají zápasy obě přípravky, které se utkají s Babicemi nad Svitavou. V sobotu 15.4. ve 14:00 hod se mladší žáci Pozořic postaví proti týmu Blučina/Měnín a po nich v 16 hod odehraje svůj zápas béčko Pozořic proti Žatčanům.
V neděli 16.4. ve 13:00 hod odehrají svůj zápas starší žáci proti týmu z Hrušovan a v 16:00 hod se uskuteční zápas A týmu Pozořic proti soupeři z Měnína. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu také bude zajištěno, ještě jednou srdečně zvou pořadatelé. 

-

Prodej:

-

Drůbežárna Prace bude v úterý 18. 4. ve 12:15 hod. prodávat v ulici V Zámku před Orlovnou:

mladé kuřice a kohouty, roční slepice

housata, brojlerová kuřata, káčata a husokačeny Mulard

krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky

a dále pak vykupovat králičí kůže – cena 15 Kč/ks.

  Prosím čekejte...