HLÁŠENÍ ROZHLASU - 18.4.2023

VI. Zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční v úterý 25. dubna 2023 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

V úterý 25. dubna můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

Kulturní akce:

ZUŠ Pozořice srdečně zve jménem celého kolektivu učitelů a žáků školy na Hudební setkání věnované památce ředitelky Anny Šlezingrové, které se uskuteční 23. dubna 2023 v 15:00 hod v kostele Svatého Mikuláše ve Tvarožné.

Jste zváni na 24. koncert Johanna Strausse orchestru „Z operety do operety“ se sólisty, sopranistkou Luisou Albrechtovou, tenorem Milanem Vlčkem a vedoucím orchestru panem Jiřím Pospíchalem, slovem bude koncert provázet Kateřina Jiráková. Koncert se uskuteční v Historickém sále zámku Slavkov dne 3.6. 2023 v 17:00 hod. Předprodej vstupenek je v obchodním domě Hruška v Pozořicích. Cena vstupenky je 350,– Kč.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Viničné Šumice vás srdečně zve na XXV. výstavu vín s ochutnáváním, která se koná 

v sobotu 22. dubna 2023 od 13:00 hodin v sokolovně Viničné Šumice. Občerstvení a hudba jsou zajištěny. 

K přátelskému posezení při dobrém vínku zvou pořadatelé. 

Prodej:

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 19.4. na Jezerách a od 10:15 do 10:30 hod a na parkovišti před Orlovnou od 10:40 do 10:50 hod, prodávat certifikované sadbové brambory z Vysočiny, sazenice jahod, skalniček a bylinek, cibulku sazečku, česnek, cibuli, konzumní brambory, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, čalamádu, olejové svíčky a med.

Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na telefonním čísle: 777 220 340

  Prosím čekejte...