HLÁŠENÍ ROZHLASU - 21.4.2023

Zpráva o úmrtí

Poslední rozloučení se zesnulou paní Adolfinou Pražákovou se koná v sobotu 22. dubna v 10:00 hodin v chrámu Páně Nanebevzetí Panny Marie v Pozořicích, poté bude uložena do rodinného hrobu na místním hřbitově.

Pozůstalá rodina děkuje předem všem přátelům a známým, kteří se rozloučení zúčastní.

VI. zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční v úterý 25. dubna 2023 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

V úterý 25. dubna můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

-

Městys Pozořice ve spolupráci s Živá půda, projekt Nadací Partnerství Vás srdečně zve na veřejné projednávání ná­vrhu

hospodaření s půdou v k. ú. Pozořice v rámci projektu „Klimatický plán pro MAS Slavkovské bojiště“. Přijďte se seznámit s aktuálními návrhy a společně je prodiskutovat. Setkání se uskuteční ve středu 26. dubna 2023 v obřadní síni radnice v Pozořicích od 17.30 hodin.

Nabídka práce:

Firma Skript reklama s.r.o., sídlící u Rohlenky, hledá pracovnici nebo pracovníka pro lehké manuální práce při potisku látek. Vhodné pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo důchodce. Pracovní doba může být flexibilní, většinou jen 4 dny v týdnu, 4–8 hodin denně. Nabízí příjemné prostředí a slušné podmínky. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel: 739 016 620

Nový závod GLP PARK Holubice hledá operátory do výroby. Nabízí práci na HPP, stabilitu a perspektivu do budoucna, moderní a čisté pracovní prostředí, dobré mzdové podmínky, 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, dotované stravování a další benefity zahrnuté do motivačního a věrnostního programu. Bližší informace na tel: 720 213 182 nebo na email personalni@fischer-automotive.cz.

Kulturní akce:

ZUŠ Pozořice srdečně zve jménem celého kolektivu učitelů a žáků školy na Hudební setkání věnované památce ředitelky Anny Šlezingrové, které se uskuteční 23. dubna 2023 v 15:00 hod v kostele Svatého Mikuláše ve Tvarožné.

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Viničné Šumice vás srdečně zve na XXV. výstavu vín s ochutnáváním, která se koná 

v sobotu 22. dubna 2023 od 13:00 hodin v sokolovně Viničné Šumice. Občerstvení a hudba jsou zajištěny. 

K přátelskému posezení při dobrém vínku zvou pořadatelé. 

  Prosím čekejte...