HLÁŠENÍ ROZHLASU - 24.4.2023

Ve dnech 27.-28.4. bude ÚŘAD MĚSTYSE POZOŘICE z technických důvodu uzavřen. Děkujeme za pochopení.

VI. zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční v úterý 25. dubna 2023 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

-

V úterý 25. dubna můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

Městys Pozořice ve spolupráci s Živá půda, projekt Nadací Partnerství Vás srdečně zve na veřejné projednávání ná­vrhu

hospodaření s půdou v k. ú. Pozořice v rámci projektu „Klimatický plán pro MAS Slavkovské bojiště“. Přijďte se seznámit s aktuálními návrhy a společně je prodiskutovat. Setkání se uskuteční ve středu 26. dubna 2023 v obřadní síni radnice v Pozořicích od 17.30 hodin.

Nabídka práce:

Firma Skript reklama s.r.o., sídlící u Rohlenky, hledá pracovnici nebo pracovníka pro lehké manuální práce při potisku látek. Vhodné pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo důchodce. Pracovní doba může být flexibilní, většinou jen 4 dny v týdnu, 4–8 hodin denně. Nabízí příjemné prostředí a slušné podmínky. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel: 739 016 620

Nový závod GLP PARK Holubice hledá operátory do výroby. Nabízí práci na HPP, stabilitu a perspektivu do budoucna, moderní a čisté pracovní prostředí, dobré mzdové podmínky, 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, dotované stravování a další benefity zahrnuté do motivačního a věrnostního programu. Bližší informace na tel: 720 213 182 nebo na email personalni@fischer-automotive.cz.

Kulturní akce:

Mateřské centrum Človíček vás srdečně zve na Čarodějnický rej u Dělňáku v sobotu 29.dubna od 16:00 hodin. Můžete se těšit na čarodějnická stanoviště, pálení čarodějnice a opékání špekáčků. Účastnická karta do soutěže za 40,– Kč. Děti za ni dostanou špekáček, pití a něco na zub. Čarodějnické kostýmy vítány.

Tradiční pálení čarodějnic se uskuteční v neděli 30.dubna od 18:00 na hřišti na Oulehlách. K poslechu hraje skupina EXPERIMENT 72. Občerstvení zajištěno.

Jste zváni na 24. koncert Johanna Strausse orchestru „Z operety do operety“ se sólisty, sopranistkou Luisou Albrechtovou, tenorem Milanem Vlčkem a vedoucím orchestru panem Jiřím Pospíchalem, slovem bude koncert provázet Kateřina Jiráková. Koncert se uskuteční v Historickém sále zámku Slavkov-Austerlitz dne 3.6. 2023 v 17:00 hod. Předprodej vstupenek je v obchodním domě Hruška v Pozořicích. Cena vstupenky je 350,– Kč.

  Prosím čekejte...