HLÁŠENÍ ROZHLASU - 25.4.2023

Ve dnech 27.-28.4. bude ÚŘAD MĚSTYSE POZOŘICE z technických důvodu uzavřen. Děkujeme za pochopení.

VI. zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční v úterý 25. dubna 2023 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Městys Pozořice ve spolupráci s Živá půda, projekt Nadací Partnerství Vás srdečně zve na veřejné projednávání ná­vrhu

hospodaření s půdou v k. ú. Pozořice v rámci projektu „Klimatický plán pro MAS Slavkovské bojiště“. Přijďte se seznámit s aktuálními návrhy a společně je prodiskutovat. Setkání se uskuteční ve středu 26. dubna 2023 v obřadní síni radnice v Pozořicích od 17.30 hodin.

Nabídka práce:

Firma Skript reklama s.r.o., sídlící u Rohlenky, hledá pracovnici nebo pracovníka pro lehké manuální práce při potisku látek. Vhodné pro studenty, ženy na mateřské dovolené nebo důchodce. Pracovní doba může být flexibilní, většinou jen 4 dny v týdnu, 4–8 hodin denně. Nabízí příjemné prostředí a slušné podmínky. Nástup možný ihned. Bližší informace na tel: 739 016 620

Nový závod GLP PARK Holubice hledá operátory do výroby. Nabízí práci na HPP, stabilitu a perspektivu do budoucna, moderní a čisté pracovní prostředí, dobré mzdové podmínky, 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, dotované stravování a další benefity zahrnuté do motivačního a věrnostního programu. Bližší informace na tel: 720 213 182 nebo na email personalni@fischer-automotive.cz.

Kulturní akce:

Mateřské centrum Človíček vás srdečně zve na Čarodějnický rej u Dělňáku v sobotu 29.dubna od 16:00 hodin. Můžete se těšit na čarodějnická stanoviště, pálení čarodějnice a opékání špekáčků. Účastnická karta do soutěže za 40,– Kč. Děti za ni dostanou špekáček, pití a něco na zub. Čarodějnické kostýmy vítány.

Tradiční pálení čarodějnic se uskuteční v neděli 30.dubna od 18:00 na hřišti na Oulehlách. K poslechu hraje skupina EXPERIMENT 72. Občerstvení zajištěno.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, kde se v neděli 30.4. v 16:00 hod uskuteční zápas A týmu Pozořic proti soupeři z Dolních Kounic. Po zápase se uskuteční na fotbalovém hřišti pálení čarodějnic, pro děti jsou připraveny špekáčky zdarma a v 18.30 proběhne upálení čarodějnice. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu také bude zajištěno, ještě jednou srdečně zvou pořadatelé. 

Prodej:

Vinařství Holánek přijede ve čtvrtek 27. dubna s pojízdnou vinotékou. Tento týden nabízí polosladké Zweigeltrebe rosé 2021 za 140 Kč (běžně 180) a polosuché Müller Thurgau 2022 za 90 Kč (běžně 120).

Vinotéka bude stát od 18:15 – 18:35 v ul. V Zámku před orlovnou."

Firma KOHAPLANT, s. r.o., prodejce ovocných dřevin v naší obci uskuteční prodej ovocných stromků, různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu.

Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin:

Jabloně, Broskve, Švestky, Hrušky, Třešně, Rybíz , angrešt: osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořenovací hnojivo. Různé druhy drobného ovoce. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gelem zabraňujícím proti vysychání. Prodej se uskuteční 26. dubna od 13:20 před Orlovnou.

  Prosím čekejte...