HLÁŠENÍ ROZHLASU - 4.5.2023

V úterý 9. května 2023 od 14 do 16 hodin můžete opět navštívit poradkyni v oblasti sociálních služeb v prostoru sousedícím s knihovnou městyse Pozořice. Pomůže Vám zorientovat se v oblasti sociálních dávek, s přípravou žádosti, jak postupovat při hledání dodavatele energií a přepisu smluv na dodávku energií a nabídne řešení pro složité životní situace. Služba je poskytována zdarma.

Nabídka práce:

Společnost fischer automotive systems, s. r. o., pro svůj nový výrobní závod v GLP parku v Holubicích hledá zaměstnance na pozici:

Operátor a operátorka – ruční montáž na hlavní pracovní poměr 

Další nabízené pozice jsou Skladník a Disponent v logistice.

Bližší informace na telefonním čísle 728 728 429 nebo osobně s paní Švecovou každý čtvrtek od 9–11 h na adrese závodu GLP Park Holubice č.p. 551

Kulturní akce:

-

ČSOP Pozořice Vás zve na tradiční otvírání studánek na chatě Jelenici, které se koná dne 8.5.2023. K pos­lechu hraje skupina Experiment 72. Chata otevřena od 10:00 hod.

ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA V POZOŘICÍCH VÁS ZVE NA VERNISÁŽ ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ ŽÁKŮ VÝTVARNÉHO OBORU. DNE 9. KVĚTNA 2023 ZAHÁJENÍ S HUDEBNÍM PROGRAMEM V 17 HODIN V KULTURNÍM DOMĚ V SIVICÍCH

  Prosím čekejte...