HLÁŠENÍ ROZHLASU - 30.4.2024

Kulturní akce:

SK Pozořice Vás zve na tradiční pálení čarodějnic, které se uskuteční dnes od 16 hodin na fotbalovém hřišti, občerstvení zajištěno, pro děti špekáčky zdarma, upálení čarodějnice proběhne v 18:30 hodin. Udírna bude v provozu, slunečné počasí objednáno. Na všechny malé i velké čarodějnice a čaroděje se těší pořadatelé.

Město Šlapanice Vás zve na 70. výročí trolejbusu ve Šlapanicích, které se koná ve středu 1. května. Od 14 do 18 hodin čeká návštěvníky bohatý kulturní program v městském parku Riegrova a jízdy historickými trolejbusy zdarma. Těší se na vás město Šlapanice.

ZUŠ Pozořice Vás zve na absolventské představení žáků Literárně dramatického oboru Šest malých matriošek, které se koná ve čtvrtek 2. května v 18:00 v kulturním domě v Sivicích.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, kde se odehrají tyto zápasy:

V pátek 3. května od 17 hodin se na domácím hřišti představí mladší i starší přípravka, která bude mít derby proti Mokré-Horákov.

V sobotu 4. května ve 14 hodin odehrají svůj zápas mladší žáci proti Rajhradicím a po nich nastoupí v 16:30 hodin béčko Pozořic proti béčku Židlochovic.

V neděli 5. května v 9:30 hodin bude hrát starší přípravka B proti Babicím nad Svitavou, v neděli odehraje ještě svůj zápas v 16:30 hodin A tým Pozořic proti Zbýšovu. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

Nabídka práce:

Mateřská škola Kovalovice hledá pracovníka na pozici školník/školnice na celý úvazek. Nástup možný v srpnu 2024. V případě zájmu zašlete životopis na ms.kovalovice@seznam.cz nebo volejte na tel. č.: 775 009 303.

Společnost Dřevo-spektrum, s.r.o. se sídlem Holubická 373 v Pozořicích (areál bývalého JZD) hledá zaměstnance na pozici řidič a skladník na hlavní pracovní poměr. Jednosměnný pracovní provoz a zajímavé platové ohodnocení. Bližší informace na telefonním čísle 602 146 098, 607 112 786 nebo osobně každý den od 8 do 16 hodin na adrese společnosti.

  Prosím čekejte...