HLÁŠENÍ ROZHLASU - 29.4.2024

Paní MUDr. Rešková oznamuje, že v úterý 30. dubna 2024 nebude ordinovat z důvodu dovolené.

Kulturní akce:

SK Pozořice Vás zve na tradiční pálení čarodějnic, které se uskuteční dnes od 16 hodin na fotbalovém hřišti, občerstvení zajištěno, pro děti špekáčky zdarma, upálení čarodějnice proběhne v 18:30 hodin. Udírna bude v provozu, slunečné počasí objednáno. Na všechny malé i velké čarodějnice a čaroděje se těší pořadatelé.

Město Šlapanice Vás zve na 70. výročí trolejbusu ve Šlapanicích, které se koná ve středu 1. května. Od 14 do 18 hodin čeká návštěvníky bohatý kulturní program v městském parku Riegrova a jízdy historickými trolejbusy zdarma. Těší se na vás město Šlapanice.

ZUŠ Pozořice Vás zve na absolventské představení žáků Literárně dramatického oboru Šest malých matriošek, které se koná ve čtvrtek 2. května v 18:00 v kulturním domě v Sivicích.

Nabídka práce:

Mateřská škola Kovalovice hledá pracovníka na pozici školník/školnice na celý úvazek. Nástup možný v srpnu 2024. V případě zájmu zašlete životopis na ms.kovalovice@seznam.cz nebo volejte na tel. č.: 775 009 303.

Prodej:

Soukromá firma ROKUP prodává v úterý 30. dubna od 12:45 hodin na parkovišti před Orlovnou nosné kuřice, krmiva s vitamíny pro slepice i králíky za 300 Kč, vitamínové doplňky pro slepice. Vykupují králičí kůže 18 Kč za kus.

Firma Obuv Prostějov pořádá v úterý 30. dubna prodejní akci s obuví pánskou, dámskou, dětskou i nadměrnou velikostí. Prodej se uskuteční u Orlovny od 8 do 15 hodin.

  Prosím čekejte...