HLÁŠENÍ ROZHLASU - 30.5.2024

Městys Pozořice se letos připojuje k městům, které přebírají záštitu nad akcí Na kole dětem, Cyklotour 2024. Peloton cyklistů projíždí pod vedením Josefa Zimovčáka a dalších známých osobností republikou, aby podpořili onkologicky nemocné děti. V úterý 4.6.2024 v 11–11:30 hod. se peloton cyklistů zastaví i v Pozořicích před radnicí. Přijďte se setkat účastníky, poslechněte si zajímavé historky a jestli chcete, můžete na svém kole s pelotonem i kousek popojet. Zároveń zde bude možnost koupit si drobné předměty jako podporu akce. 

Městys Pozořice zve na „Kurz první pomoci“, který se uskuteční 14. června od 15:00 v Dělnickém domě v Pozořicích. V případě zájmu je nutné se na kurz objednat prostřednictvím formuláře, který naleznete na www.pozorice.cz. Účast je zdarma a počet účastníků je omezený.

Program je hrazen z JMK z projektu Zdravý kraj a místní Agenda 21.

Kulturní akce:

Městys Pozořice, ZŠ Pozořice a pozořické spolky zvou na Pozořický dětský den, který se koná v sobotu 1. června od 15:00 hod na hřišti u školy. Všechny děti jsou srdečně zvány.

Potřebujete pomoci s nastavením mobilu nebo tabletu, jeho ovládáním, využívání fotek či různých aplikací? Nebojte se a přijďte na digitální poradnu pro seniory v pátek 31. května v čase 14:30–15:30 do knihovny v Pozořicích.

„Kameník Petr Dundálek z Kamenosochařství Gerhard přijede na místní hřbitov v pátek 31.5. od 10:00 do 10:10. Představí Vám svou nabídku za výhodné ceny. Vše nezávazně a zdarma.“

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště. V pátek 31.5. od 17 hod. se na domácím hřišti představí mladší přípravka proti Praci i starší přípravka proti Blažovicím. V sobotu 1.6. v 9:30 budou hrát mladší žáci proti Těšanům A a po nich ve 12:00 hod nastoupí B tým Pozořic proti Senoradům. V neděli 2.6. odehraje svůj poslední domácí zápas v 17:00 hod A tým Pozořic proti Veverské Bítýšce. Přijďte zafandit fotbalu , odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

  Prosím čekejte...