HLÁŠENÍ ROZHLASU - 31.5.2023

Městys Pozořice se letos připojuje k městům, které přebírají záštitu nad akcí Na kole dětem, Cyklotour 2024. Peloton cyklistů projíždí pod vedením Josefa Zimovčáka a dalších známých osobností republikou, aby podpořili onkologicky nemocné děti. V úterý 4.6.2024 v 11–11:30 hod. se peloton cyklistů zastaví i v Pozořicích před radnicí. Přijďte se setkat účastníky, poslechněte si zajímavé historky a jestli chcete, můžete na svém kole s pelotonem i kousek popojet. Zároveń zde bude možnost koupit si drobné předměty jako podporu akce. 

Městys Pozořice zve na „Kurz první pomoci“, který se uskuteční 14. června od 15:00 v Dělnickém domě v Pozořicích. V případě zájmu je nutné se na kurz objednat prostřednictvím formuláře, který naleznete na www.pozorice.cz. Účast je zdarma a počet účastníků je omezený.

Program je hrazen z JMK z projektu Zdravý kraj a místní Agenda 21.

Kulturní akce:

SDH Sivice Vás zve v pátek 31. 5. 2024 ve 20:45 hodin na letní kino. 

Promítat se bude z důvodu špatného počasí v kulturním domě v Sivicích.

Těšit se můžete na film Prázdniny s broučkem. Občerstvení bude otevřeno od 19:30 hodin. Vstupné 140 Kč.

Městys Pozořice, ZŠ Pozořice a pozořické spolky zvou na Pozořický dětský den, který se koná v sobotu 1. června od 15:00 hod na hřišti u školy. Všechny děti jsou srdečně zvány.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště. V sobotu 1.6. v 9:30 budou hrát mladší žáci proti Těšanům A a po nich ve 12:00 hod nastoupí B tým Pozořic proti Senoradům. V neděli 2.6. odehraje svůj poslední domácí zápas v 17:00 hod A tým Pozořic proti Veverské Bítýšce. Přijďte zafandit fotbalu , odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

  Prosím čekejte...