HLÁŠENÍ ROZHLASU - 12.6.2024

Tajemnice Úřadu městyse Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/referentka stavebního úřadu. Více informací o nabízené pozici naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Starosta obce Viničné Šumice vyhlašuje výběrové řízení na místo referent státní správy a samosprávy. Více informací naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Rádi bychom Vás pozvali na seminář pro pečující, který je podporou a pomocí pro pečující osoby, ve čtvrtek 13. června v čase 15:00–17:00 hod ve společenské místnosti v DPS na ulici Holubická 674. Více informací na tel: č. 702 019 937.

Přijďte si vyrobit letní dekorace na dveře i letní stůl v pátek 14. června od 18:00 v sále Dělnického domu. Cena 300,– Kč. V případě zájmu se můžete přihlásit na www.pozorice.cz.

Hasiči Pozořice zvou na soutěž O putovní pohár zastupitelstva Městyse, která se koná v neděli 16. června na hřišti Na Oulehlách.

Zahájení soutěže ve 13:45.

Přijďte podpořit místní hasiče.

Nabídka práce:

Společnost Valeon Servis, s.r.o. přijme do trvalého pracovního poměru 2 pracovníky na pozici servisní technik elektrocentrál. Pracovníka přijme na pobočku Holubice. Požadavky na vzdělání: vyučen jako elektromontér nebo podobný obor, kde má platnou bývalou vyhlášku 50 § alepoň6, ale není podmínkou. Dále, aby byl dobrým řidičem a s oprávněním na skupinu BE. Pokud má uchazeč o tuto pracovní pozici jen skupinu B, tak firma může na sk. BE zprostředkovat jeho rozšíření.

Společnost nabízí nadstandartní platové podmínky. Více informací na tel: 776 121 969 pan Novák. 

  Prosím čekejte...