HLÁŠENÍ ROZHLASU - 14.6.2024

Knihovna v Pozořicích oznamuje, že bude v neděli 16. června zavřená.

XIII.zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční ve středu 19. června 2024 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Tajemnice Úřadu městyse Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/referentka stavebního úřadu. Více informací o nabízené pozici naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Starosta obce Viničné Šumice vyhlašuje výběrové řízení na místo referent státní správy a samosprávy. Více informací naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Hasiči Pozořice zvou na soutěž O putovní pohár zastupitelstva Městyse, která se koná v neděli 16. června na hřišti Na Oulehlách.

Zahájení soutěže ve 13:45.

Přijďte podpořit místní hasiče.

Nabídka práce:

Společnost Valeon Servis, s.r.o. přijme do trvalého pracovního poměru 2 pracovníky na pozici servisní technik elektrocentrál. Pracovníka přijme na pobočku Holubice. Požadavky na vzdělání: vyučen jako elektromontér nebo podobný obor, kde má platnou bývalou vyhlášku 50 § alespoň 6, ale není podmínkou. Dále, aby byl dobrým řidičem a s oprávněním na skupinu BE. Pokud má uchazeč o tuto pracovní pozici jen skupinu B, tak firma může na sk. BE zprostředkovat jeho rozšíření.

Společnost nabízí nadstandartní platové podmínky. Více informací na tel: 776 121 969 pan Novák. 

  Prosím čekejte...