HLÁŠENÍ ROZHLASU - 30. 11. 2022


· Městys Pozořice Vás zve dnes v 17:30 hodin na rozsvícení lípy u slámového betlému. Koná se v Parku Legionářů na Jezerách. Teplé nápoje v podobě čaje a svařeného vína zajištěny.

· V Městysi Pozořice bude do 15. prosince 2022 prováděn odečet elektroměrů pro všechny dodavatelské společnosti. V případě nejasností volejte paní Pasulkové, která bude odečty provádět, na telefonní číslo 731 200 492.

· Orel jednota Pozořice, městys Pozořice a ZUŠ Pozořice Vás zvou na Adventní jarmark, který se bude konat v sobotu 3. prosince od 14 hodin před Orlovnou. Od 15 hodin se můžete těšit na vystoupení dětí od 16:30 hodin na vystoupení ZUŠ Pozořice.

· Honební společenstvo Viničné Šumice-Kovalovice svolává valnou hromadu v úterý 20. prosince 2022 v 16:00 hodin v sále Obecního úřadu Kovalovice.

Na programu valné hromady je výplata nájemného členům za honební pozemky. Oznámení o konání valné hromady s navrženým programem je zveřejněno na úřední desce a webových stránkách obce.

· Akciová společnost PNS hledá doručovatele denního tisku. Jedná se o práci v ranních hodinách na vedlejší pracovní poměr. Je vhodná zejména pro důchodce, ženy v domácnosti, studenty nebo jako přivýdělek k jiné pracovní činnosti. Bližší informace na telefonu 731 138 211. Ná­borový letáček je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Prodej:

· Vinařství u Křížů oznamuje změnu prodejní doby ve stánku v Pozořicích v ulici v Zámku. Otevřeno nyní bude ve středu, ve čtvrtek a v pátek vždy od 15 do 18 hodin.

V aktuální nabídce nyní přibývá svařené víno – teplé, čepované do přinesených nádob, anebo studené v PET lahvích, připravené k ohřátí doma.

· Prodej vánočních stromků bude probíhat každý den od 3. do 23. prosince od 11 do 16 hodin na adrese Šumická 393.

Kulturní akce:

· Divadlo Stodola Vás zve na tragikomedii Ženy v ringu, aneb vše o ženách, která se koná zítra 1. prosince od 19 hodin na Dělňáku. Vstupné je dobrovolné.

Na další představení – Vánoční rodinnou pohádku Duchové Vánoc, se můžete těšit v sobotu 10. prosince v 19 hodin a v neděli 11. prosince v 17 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Plakát s programem divadelních představení je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

  Prosím čekejte...