HLÁŠENÍ ROZHLASU - 2. 12. 2022

  • Orel jednota Pozořice, městys Pozořice a ZUŠ Pozořice Vás zvou na Adventní jarmark, který se bude konat v sobotu 3. prosince od 14 hodin před Orlovnou. Od 15 hodin se můžete těšit na vystoupení dětí od 16:30 hodin na vystoupení ZUŠ Pozořice.

  • V souvislosti s konáním Bitvy tří císařů 2022 bude v sobotu 3. prosince od 10 do 17 hodin průjezd Tvarožnou uzavřen, objízdná trasa povede po ulici Holubická.

Nabídka práce:

  • Akciová společnost PNS hledá doručovatele denního tisku. Jedná se o práci v ranních hodinách na vedlejší pracovní poměr. Je vhodná zejména pro důchodce, ženy v domácnosti, studenty nebo jako přivýdělek k jiné pracovní činnosti. Bližší informace na telefonu 731 138 211.Ná­borový letáček je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

  • Společnost QL interier z Jiříkovic nabízí volné pracovní místo na pozici truhlář. Více informací na telefonu 544 243 462.Ná­borový letáček je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Prodej:

  • Vinařství u Křížů oznamuje změnu prodejní doby ve stánku v Pozořicích v ulici v Zámku. Otevřeno nyní bude ve středu, ve čtvrtek a v pátek vždy od 15 do 18 hodin.

V aktuální nabídce nyní přibývá svařené víno – teplé, čepované do přinesených nádob, anebo studené v PET lahvích, připravené k ohřátí doma.

  • Prodej vánočních stromků bude probíhat každý den od 3. do 23. prosince od 11 do 16 hodin na adrese Šumická 393.

Kulturní akce:

  • Divadlo Stodola Vás zve na Vánoční rodinnou pohádku Duchové Vánoc, která se bude konat v sobotu 10. prosince v 19 hodin a v neděli 11. prosince v 17 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Plakát s programem divadelních představení je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

  Prosím čekejte...