HLÁŠENÍ ROZHLASU - 29. 11. 2022

  • Městys Pozořice Vás zve zítra, ve středu 30. listopadu v 17:30 hodin na rozsvícení lípy u slámového betlému. Koná se v Parku Legionářů na Jezerách. Teplé nápoje v podobě čaje a svařeného vína zajištěny.

  • V Městysi Pozořice bude do 15. prosince 2022 prováděn odečet elektroměrů pro všechny dodavatelské společnosti. V případě nejasností volejte paní Pasulkové, která bude odečty provádět, na telefonní číslo 731 200 492.

  • Městys Pozořice oznamuje, že je dnešní přednáška Svět pečujících II. ZRUŠENA. O náhradním termínu budeme informovat.

  • Orel jednota Pozořice, městys Pozořice a ZUŠ Pozořice Vás zvou na Adventní jarmark, který se bude konat v sobotu 3. prosince od 14 hodin před Orlovnou. Od 15 hodin se můžete těšit na vystoupení dětí od 16:30 hodin na vystoupení ZUŠ Pozořice.

  • Akciová společnost PNS hledá doručovatele denního tisku. Jedná se o práci v ranních hodinách na vedlejší pracovní poměr. Je vhodná zejména pro důchodce, ženy v domácnosti, studenty nebo jako přivýdělek k jiné pracovní činnosti. Bližší informace na telefonu 731 138 211.Ná­borový letáček je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Prodej:

  • Drůbežárna Prace bude ve středu 30. listopadu ve 12:15 hodin na parkovišti před Orlovnou prodávat

– mladé červené kuřice za 250 Kč

– roční slepice za 170 Kč

– krmivo pro drůbež a králíky

– vitamínové doplňky

Dále pak bude vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks

  • Vinařství u Křížů oznamuje změnu prodejní doby ve stánku v Pozořicích v ulici v Zámku. Otevřeno nyní bude ve středu, ve čtvrtek a v pátek vždy od 15 do 18 hodin.

V aktuální nabídce nyní přibývá svařené víno – teplé, čepované do přinesených nádob, anebo studené v PET lahvích, připravené k ohřátí doma.

  • Prodej vánočních stromků bude probíhat každý den od 3. do 23. prosince od 11 do 16 hodin na adrese Šumická 393.

Kulturní akce:

  • Divadlo Stodola Vás zve na tragikomedii Ženy v ringu, aneb vše o ženách, která se koná ve čtvrtek 1. prosince od 19 hodin na Dělňáku. Vstupné je dobrovolné.

Na další představení – Vánoční rodinnou pohádku Duchové Vánoc, se můžete těšit v sobotu 10. prosince v 19 hodin a v neděli 11. prosince v 17 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Plakát s programem divadelních představení je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

  Prosím čekejte...