HLÁŠENÍ ROZHLASU - 20.2.2023

V úterý 21. února můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

V. Zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se z důvodu nemoci přesouvá na další úterý 28. února 2023. Bude se konat v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Prodej:

Drůbežárna Prace bude ve středu 22. února 2023 ve 12:15 hod. V Zámku před Orlovnou prodávat:

  • kuřice a kohouty různých barev za 250 Kč,
  • krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky

a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.

V sobotu 25. února 2023 se budou v Hostinci u Šírů ve Tvarožné konat domácí zabíjačkové hody. Od 9 hodin se budou prodávat zabíjačkové produkty. Od 10 hodin se budou podávat zabíjačkové speciality, ke kterým si můžete dát speciální zabíjačkový svařák s rumem nebo pivo.

Nabídka práce:

Společnost Worth Factory s.r.o. v Otnicích hledá zámečníky, svářeče a pracovníky na obsluhu pásové pily. Pro bližší informace volejte telefonní číslo 731 488 959.

(do 27.2.2023)

Kulturní akce:

V pátek 3. března v 19 hodin se bude na Dělňáku konat divadelní představení Divadla Stodola – Past na myši. Možnost rezervace místa u stolu na webových stránkách: www.rezervace-listku.cz

V sobotu 4. března od 20:00 hodin se bude v Dělnickém domě konat diskotéka s DJ Borisem. DJ Boris si pro Vás připravil hity napříč všemi generacemi, od osmdesátých let, přes devadesátky až po hity současné.

  Prosím čekejte...