HLÁŠENÍ ROZHLASU - 22.2.2023

V úterý 28. února 2023 od 14 do 16 hodin můžete opět navštívit poradkyni v oblasti sociálních služeb v prostoru sousedícím s knihovnou městyse Pozořice. Pomůže Vám zorientovat se v oblasti sociálních dávek, s přípravou žádosti, jak postupovat při hledání dodavatele energií a přepisu smluv na dodávku energií a nabídne řešení pro složité životní situace. Služba je poskytována zdarma.

V. Zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se z důvodu nemoci přesouvá na další úterý 28. února 2023. Bude se konat v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Nabídka služeb:

Kamenictví GAMAR oznamuje občanům, že přijímá zakázky na rok 2023 s možností výběru ze skladových materiálů za ceny před nadcházejícím zdražením.

Nabízí:

- Zhotovení nových žulových pomníků, výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků

- Opravy jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů.

- Sekání, zlacení a stříbření nápisů.

- Žulové krycí desky ( různé barvy a tvary)

- Výměnu rámů. podstavců a prodej všech náhrobních doplňků

Objednat můžete na tel. 776 333 797, nebo si domluvit osobní schůzku.

Nabídka práce:

Společnost Worth Factory s.r.o. v Otnicích hledá zámečníky, svářeče a pracovníky na obsluhu pásové pily. Pro bližší informace volejte telefonní číslo 731 488 959.

Kulturní akce:

V sobotu 25. února 2023 se budou v Hostinci u Šírů ve Tvarožné konat domácí zabíjačkové hody. Od 9 hodin se budou prodávat zabíjačkové produkty. Od 10 hodin se budou podávat zabíjačkové speciality, ke kterým si můžete dát speciální zabíjačkový svařák s rumem nebo pivo.

V pátek 3. března v 19 hodin se bude na Dělňáku konat divadelní představení Divadla Stodola – Past na myši. Možnost rezervace místa u stolu na webových stránkách: www.rezervace-listku.cz

V sobotu 4. března od 20:00 hodin se bude v Dělnickém domě konat diskotéka s DJ Borisem. DJ Boris si pro Vás připravil hity napříč všemi generacemi, od osmdesátých let, přes devadesátky až po hity současné.

  Prosím čekejte...