HLÁŠENÍ ROZHLASU - 28.3.2023

Lékárna Pozořice oznamuje, že tento týden 27.-31.března 2023 je uzavřena.

Nabídka práce:

Základní škola a mateřská škola Pozořice nabízí volné pracovní místo na pozici UKLÍZEČ(KA)

- jedná se o plný nebo částečný úvazek
- nástup možný IHNED nebo dle domluvy
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- hrubý měsíční plat při plném úvazku 18 780 – 23 780 Kč
- vhodné i pro OZP

Zájemci o nabízené pracovní pozice se mohou obrátit na zástupkyni ředitele pro ekonomickou oblast paní Oršulíkovou (tel.: 603 457 919, mail: zlata.orsulikova@zspozorice.cz)

Kulturní akce:

Obecní knihovna Pozořice pořádá cestovatelskou přednášku Jany a Vladimíra Poulíkových NORSKO – Cesta na sever v úterý 28. března v 17:30 hod v obřadní síni úřadu městyse Pozořice.

Mateřské centrum Viničné Šumice zve rodiče a děti na společný výlet za zvířátky do LAMACENTRUM Hády. Akce se uskuteční ve středu 29.3.2023, cena je 100 Kč za osobu, děti do 1,5 roku zdarma. Bližší info a přihlášky na webu : www.mcvinicnesumice.webnode.cz

Firma D2P Partners, a.s. zve 29. března od 18:00 hod v Dělnickém domě na setkání ohledně Fotovoltaické elektrárny na klíč. Dozvíte se jak např. vyřídit dotace, zajistit financování i pojištění atd.

Jarní výtvarná dílnička se koná 31.března v 18:00 hod na radnici v Pozořicích. Přijďte si vyrobit věnec na dveře, dekoraci na stůl nebo jarní truhlík na terasu. Vstupné 200 Kč, v ceně základní materiál na výrobky. S sebou můžete vzít mech, přírodniny na zdobení, zahradnické nůžky, tavnou pistoli. Na místě bude možné nakoupit materiál na domácí tvoření. Přihlásit se můžete na webových stránkách městyse.

V pátek 31. března v 19 hodin se bude v Dělnickém domě konat divadelní představení Divadla Kroměříž – komedie Velká Zebra. 

Možnost rezervace místa u stolu na www.rezervace-listku.cz.

Orel jednota Pozořice Vás srdečně zve na Velikonoční jarmark a dílničky, které se budou konat v sobotu 1. dubna 2023 od 14 hod na Orlovně v Pozořicích. Přijďte nasát velikonoční atmosféru.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, které bude patřit po celý víkend fotbalu. V sobotu 1. dubna v 15:30hod. se tým B Pozořic poprvé na jaře představí proti týmu z Moutnic. V neděli 2.dubna v 12:30 hod. odehrají svůj zápas žáci POZOŘIC proti týmu Kupařovic a po nich v 15:30 odehraje svůj první domácí zápas a zároveň DERBY Áčko Pozořic, které nastoupí proti Ochozi. Přijďte zafandit fotbalu , odreagovat se a pobavit, občerstvení zajištěno dobré pivo na čepu také bude, ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

  Prosím čekejte...