HLÁŠENÍ ROZHLASU - 29.3.2023

Nabídka práce:

Základní škola a mateřská škola Pozořice nabízí volné pracovní místo na pozici UKLÍZEČ(KA)

- jedná se o plný nebo částečný úvazek
- nástup možný IHNED nebo dle domluvy
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- hrubý měsíční plat při plném úvazku 18 780 – 23 780 Kč
- vhodné i pro OZP

Zájemci o nabízené pracovní pozice se mohou obrátit na zástupkyni ředitele pro ekonomickou oblast paní Oršulíkovou (tel.: 603 457 919, mail:
zlata.orsulikova@zspozorice.cz)

Kulturní akce:

Jarní výtvarná dílnička se koná 31.března v 18:00 hod na radnici v Pozořicích. Přijďte si vyrobit věnec na dveře, dekoraci na stůl nebo jarní truhlík na terasu. Vstupné 200 Kč, v ceně základní materiál na výrobky. S sebou můžete vzít mech, přírodniny na zdobení, zahradnické nůžky, tavnou pistoli. Na místě bude možné nakoupit materiál na domácí tvoření. Přihlásit se můžete na webových stránkách městyse.

V pátek 31. března v 19 hodin se bude v Dělnickém domě konat divadelní představení Divadla Kroměříž – komedie Velká Zebra. 

Možnost rezervace místa u stolu na www.rezervace-listku.cz.

Divadelní soubor Cimrman Revival Sivice zve na představení hry ŠVESTKA, která se uskuteční tento víkend v sivickém kulturním domě, v pátek 31.března od 19:00 hod a v neděli 2.dubna od 17.30 hod. Vstupné je 100 Kč. Předprodej lístků: obecní úřad Sivice, pekárna Kulhánek & Drápal Pozořice.

Orel jednota Pozořice Vás srdečně zve na Velikonoční jarmark a dílničky, které se budou konat v sobotu 1. dubna 2023 od 14 hod na Orlovně v Pozořicích. 

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, které bude patřit po celý víkend fotbalu. V sobotu 1. dubna v 15:30hod. se tým B Pozořic poprvé na jaře představí proti týmu z Moutnic. V neděli 2.dubna v 12:30 hod. odehrají svůj zápas žáci POZOŘIC proti týmu Kupařovic a po nich v 15:30 odehraje svůj první domácí zápas a zároveň DERBY Áčko Pozořic, které nastoupí proti Ochozi. Přijďte zafandit fotbalu , odreagovat se a pobavit, občerstvení zajištěno dobré pivo na čepu také bude, ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

Křížová cesta na Poustce

Také letos si můžete projít křížovou cestu na Poustce. Cesta nabízí možnost zastavení se uprostřed ticha přírody a představuje tradiční křesťanskou modlitbu doby postní i těm, kteří ji neznají. Křížovou cestu letos připravovali osmáci a deváťáci v rámci hodin náboženství. Navštívit ji máte možnost do 12. dubna.

Prodej:

Vinařství Holánek přijede ve čtvrtek 30.března s pojízdnou vinotékou. Tento týden nabízí polosladké Rulandské bílé 2021 za 130 Kč (běžně 180 Kč) a suché Veltlínské zelené 2022 za 120 kč (běžně 160 Kč). Přiveze také velikonoční krabičky se zvýhodněním 25 % v suché a sladké variantě.

Vinotéka bude stát od 18:15 – 18:35 v ul. V Zámku před Orlovnou.

  Prosím čekejte...