HLÁŠENÍ ROZHLASU - 31.3.2023

Nabídka práce:

Základní škola a mateřská škola Pozořice nabízí volné pracovní místo na pozici UKLÍZEČ(KA)

- jedná se o plný nebo částečný úvazek
- nástup možný IHNED nebo dle domluvy
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- hrubý měsíční plat při plném úvazku 18 780 – 23 780 Kč
- vhodné i pro OZP

Zájemci o nabízené pracovní pozice se mohou obrátit na zástupkyni ředitele pro ekonomickou oblast paní Oršulíkovou (tel.: 603 457 919, mail:
zlata.orsulikova@zspozorice.cz)

Firma TECHNO-CONSULT INTERNATIONAL spol. s r.o.

hledáme paní na úklid kanceláří dvakrát až třikrát v týdnu dle potřeby, na á 2 – 3 hodiny formou dohody o provedení práce.

Nástup možný ihned, místo výkonu práce Pozořice.

Informace na tel.čísle: 724 008 305Kulturní akce:

Jarní výtvarná dílnička se koná 31.března v 18:00 hod na radnici v Pozořicích. Přijďte si vyrobit věnec na dveře, dekoraci na stůl nebo jarní truhlík na terasu. Vstupné 200 Kč, v ceně základní materiál na výrobky. S sebou můžete vzít mech, přírodniny na zdobení, zahradnické nůžky, tavnou pistoli. Na místě bude možné nakoupit materiál na domácí tvoření. Přihlásit se můžete na webových stránkách městyse.

V pátek 31. března v 19 hodin se bude v Dělnickém domě konat divadelní představení Divadla Kroměříž – komedie Velká Zebra. 

Možnost rezervace místa u stolu na www.rezervace-listku.cz.

Divadelní soubor Cimrman Revival Sivice zve na představení hry ŠVESTKA, která se uskuteční tento víkend v sivickém kulturním domě, v pátek 31.března od 19:00 hod a v neděli 2.dubna od 17.30 hod. Vstupné je 100 Kč. Předprodej lístků: obecní úřad Sivice, pekárna Kulhánek & Drápal Pozořice.

Orel jednota Pozořice Vás srdečně zve na Velikonoční jarmark a dílničky, které se budou konat v sobotu 1. dubna 2023 od 14 hod na Orlovně v Pozořicích. 

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, které bude patřit po celý víkend fotbalu. V sobotu 1. dubna v 15:30hod. se tým B Pozořic poprvé na jaře představí proti týmu z Moutnic. V neděli 2.dubna v 12:30 hod. odehrají svůj zápas žáci POZOŘIC proti týmu Kupařovic a po nich v 15:30 odehraje svůj první domácí zápas a zároveň DERBY Áčko Pozořic, které nastoupí proti Ochozi. Přijďte zafandit fotbalu , odreagovat se a pobavit, občerstvení zajištěno dobré pivo na čepu také bude, ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

Také letos si můžete projít křížovou cestu na Poustce. Cesta nabízí možnost zastavení se uprostřed ticha přírody a představuje tradiční křesťanskou modlitbu doby postní i těm, kteří ji neznají. Křížovou cestu letos připravovali osmáci a deváťáci v rámci hodin náboženství. Navštívit ji máte možnost do 12. dubna.

Akce Ukliďme Česko se v Pozořicích přesouvá z organizačních důvodů na 15. 4. 2023.
Děkujeme za pochopení

Prodej:

Drůbežárna Prace bude v pondělí 3. 4. ve 12:15 hod. prodávat před Orlovnou:

kuřice a kohouty různých barev, roční slepice

krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky

a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 15 Kč/ks.

  Prosím čekejte...