HLÁŠENÍ ROZHLASU - 4.4.2023

Knihovna v Pozořicích oznamuje, že bude během Velikonočních svátků zavřená.

 –

V úterý 11. dubna 2023 od 14 do 16 hodin můžete opět navštívit poradkyni v oblasti sociálních služeb v prostoru sousedícím s knihovnou městyse Pozořice. Pomůže Vám zorientovat se v oblasti sociálních dávek, s přípravou žádosti, jak postupovat při hledání dodavatele energií a přepisu smluv na dodávku energií a nabídne řešení pro složité životní situace. Služba je poskytována zdarma.

Nabídka práce:

Základní škola a mateřská škola Pozořice nabízí volné pracovní místo na pozici UKLÍZEČ(KA)

- jedná se o plný nebo částečný úvazek
- nástup možný IHNED nebo dle domluvy
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- hrubý měsíční plat při plném úvazku 18 780 – 23 780 Kč
- vhodné i pro OZP

Zájemci o nabízené pracovní pozice se mohou obrátit na zástupkyni ředitele pro ekonomickou oblast paní Oršulíkovou (tel.: 603 457 919, mail:
zlata.orsulikova@zspozorice.cz)

-

 –

Firma TECHNO-CONSULT INTERNATIONAL spol. s r.o.

hledáme paní na úklid kanceláří dvakrát až třikrát v týdnu dle potřeby, na á 2 – 3 hodiny formou dohody o provedení práce.

Nástup možný ihned, místo výkonu práce Pozořice.

Informace na tel.čísle: 724 008 305Kulturní akce:

Také letos si můžete projít křížovou cestu na Poustce. Cesta nabízí možnost zastavení se uprostřed ticha přírody a představuje tradiční křesťanskou modlitbu doby postní i těm, kteří ji neznají. Křížovou cestu letos připravovali osmáci a deváťáci v rámci hodin náboženství. Navštívit ji máte možnost do 12. dubna.

Prodej:

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 5.4. na točně na Jezerách od 10:15 do 10:30 hod a před Orlovnou od 10:40 do 10:50 hod prodávat certifikované sadbové brambory z Vysočiny, sazenice skalniček, cibulku sazečku, česnek, cibuli, konzumní brambory, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, čalamádu, olejové svíčky a med.

Řidič přijímá objednávky na sadbové brambory na telefonním čísle: 777 220 340

  Prosím čekejte...