HLÁŠENÍ ROZHLASU - 5.4.2023

Firma RESPONO informuje, že v souvislosti s velikonočním pondělím se v příštím týdnu posune svoz odpadu plastu o jeden den a to na čtvrtek 13. dubna.

-

Knihovna v Pozořicích oznamuje, že bude během Velikonočních svátků zavřená.

-

V úterý 11. dubna 2023 od 14 do 16 hodin můžete opět navštívit poradkyni v oblasti sociálních služeb v prostoru sousedícím s knihovnou městyse Pozořice. Pomůže Vám zorientovat se v oblasti sociálních dávek, s přípravou žádosti, jak postupovat při hledání dodavatele energií a přepisu smluv na dodávku energií a nabídne řešení pro složité životní situace. Služba je poskytována zdarma.

Nabídka práce:

-

Základní škola a mateřská škola Pozořice nabízí volné pracovní místo na pozici UKLÍZEČ(KA)

- jedná se o plný nebo částečný úvazek
- nástup možný IHNED nebo dle domluvy
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- hrubý měsíční plat při plném úvazku 18 780 – 23 780 Kč
- vhodné i pro OZP

Zájemci o nabízené pracovní pozice se mohou obrátit na zástupkyni ředitele pro ekonomickou oblast paní Oršulíkovou (tel.: 603 457 919, mail:
zlata.orsulikova@zspozorice.cz)

-

-

Firma TECHNO-CONSULT INTERNATIONAL spol. s r.o.

hledáme paní na úklid kanceláří dvakrát až třikrát v týdnu dle potřeby, na á 2 – 3 hodiny formou dohody o provedení práce.

Nástup možný ihned, místo výkonu práce Pozořice.

Informace na tel.čísle: 724 008 305

-
-

Kulturní akce:

-

Také letos si můžete projít křížovou cestu na Poustce. Cesta nabízí možnost zastavení se uprostřed ticha přírody a představuje tradiční křesťanskou modlitbu doby postní i těm, kteří ji neznají. Křížovou cestu letos připravovali osmáci a deváťáci v rámci hodin náboženství. Navštívit ji máte možnost do 12. dubna.

-

-

Prodej:

Společnost Dřevo Habrovany nabízí jarní slevu na tvrdé štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo – v délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo – v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů."
Kontakt a objednávky na telefonním čísle : 739 572 972 nebo
www.drevohabrovany.cz.

  Prosím čekejte...