HLÁŠENÍ ROZHLASU - 6.4.2023

Firma RESPONO informuje, že v souvislosti s velikonočním pondělím se v příštím týdnu posune svoz odpadu plastu o jeden den a to na čtvrtek 13. dubna.

Knihovna v Pozořicích oznamuje, že bude během Velikonočních svátků zavřená.

-

V úterý 11. dubna 2023 od 14 do 16 hodin můžete opět navštívit poradkyni v oblasti sociálních služeb v prostoru sousedícím s knihovnou městyse Pozořice. Pomůže Vám zorientovat se v oblasti sociálních dávek, s přípravou žádosti, jak postupovat při hledání dodavatele energií a přepisu smluv na dodávku energií a nabídne řešení pro složité životní situace. Služba je poskytována zdarma.

Ve středu 12. dubna 2O23 budou v naší obci provádět pracovníci firmy NTL Forensics a.s. řádné odečty plynoměrů všech dodavatelů.

Nové podmínky odečtů plynoměrů však nedovolují , ve většině případů , zapisovat stavy z vyvěšených lístečků , proto případy nepřístupných plynoměrů bude odečítač řešit individuálně.

Kulturní akce:

Také letos si můžete projít křížovou cestu na Poustce. Cesta nabízí možnost zastavení se uprostřed ticha přírody a představuje tradiční křesťanskou modlitbu doby postní i těm, kteří ji neznají. Křížovou cestu letos připravovali osmáci a deváťáci v rámci hodin náboženství. Navštívit ji máte možnost do 12. dubna.

Sokol Pozořice pořádá 8. ročník běžeckého závodu LSD – Lesní Sokolská Devítka v sobotu 15. dubna. Registrace v čase 9:00–9:45 na sokolovně v Pozořicích nebo dopředu přes elektronickou aplikaci. Start závodu v 10:00 na hřišti Oulehla v Pozořicích. Startovné 100,– Kč.

 –

Prodej:

Soukromá firma ROKUP prodává v úterý 11. dubna v 12:45 hod. na parkovišti před Orlovnou:

Nosné kuřice

Krmiva s vitamíny pro slepice i králíky za 300 Kč a vitamínové doplňky pro drůbež. 

Vykupujeme králičí kůže 25 Kč za kus.

 –

V pátek 7.dubna 2023 v 9.30–9.35 hod na točnu na Jezerách a 9.40–9.55 na parkovišti před Orlovnou přijede pojízdná prodejna z Velkých Pavlovic 

Nabízí chlazené kuřecí , krůtí a vepřové maso z českých chovů.

  Prosím čekejte...