HLÁŠENÍ ROZHLASU - 13.4.2023

Poslední rozloučení se zesnulým panem Markem Titzem se koná v pátek 14. dubna v 15:00 hodin v chrámu Páně Nanebevzetí Panny Marie v Pozořicích a pak bude pochován na místním hřbitově.

Pozůstalá rodina děkuje předem všem přátelům a známým, kteří se rozloučení zúčastní.

-

Farní charita a městys Pozořice vás zvou na jarní sbírku obnošeného šatstva a dalších věcí na podporu Diakonie Broumov. Sbírka se uskuteční tento pátek 14.4. od 16 do 18 hodin a v sobotu 15.4. od 10 do 12 hodin u Orlovny. Farní charita a městys Pozořice předem děkují za vaše dary!

-

Kulturní akce:

-

V pátek 14. dubna v 19 hodin se bude v Dělnickém domě konat divadelní představení Divadla Amadis – komedie Od Silvestra do Silvestra. 

Možnost rezervace místa u stolu na www.rezervace-listku.cz.

A v neděli 16. dubna od 11:00 se bude také v Dělnickém domě konat dětské divadelní představení Divadla Slavkov – pohádka Pekelné plány. Na dětské divadelní přestavení není možnost rezervace.

-

Sokol Pozořice pořádá 8. ročník běžeckého závodu LSD – Lesní Sokolská Devítka v sobotu 15. dubna. Registrace v čase 9:00–9:45 na sokolovně v Pozořicích nebo dopředu přes elektronickou aplikaci. Start závodu v 10:00 na hřišti Oulehla v Pozořicích. Startovné 100,– Kč.

-

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, které bude patřit po celý víkend fotbalu. V pátek 14.4. v 17 hod odehrají zápasy obě přípravky, které se utkají s Babicemi nad Svitavou. V sobotu 15.4. ve 14:00 hod se mladší žáci Pozořic postaví proti týmu Blučina/Měnín a po nich v 16 hod odehraje svůj zápas béčko Pozořic proti Žatčanům.
V neděli 16.4. ve 13:00 hod odehrají svůj zápas starší žáci proti týmu z Hrušovan a v 16:00 hod se uskuteční zápas A týmu Pozořic proti soupeři z Měnína. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu také bude zajištěno, ještě jednou srdečně zvou pořadatelé. 

-

Prodej:

-

FIRMA OBUV PROSTĚJOV pořádá v pátek 14. dubna prodejní akci s OBUVÍ PÁNSKOU, DÁMSKOU, DĚTSKOU I NADMĚRNOU VELIKOSTÍ. Prodej se uskuteční u Orlovny od 8–16 hodin.

-

Drůbežárna Prace bude v úterý 18. 4. ve 12:15 hod. prodávat:

mladé kuřice a kohouty, roční slepice

housata, brojlerová kuřata, káčata a husokačeny Mulard

krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky

a dále pak vykupovat králičí kůže – cena 15 Kč/ks.

  Prosím čekejte...