HLÁŠENÍ ROZHLASU - 11.5.2023

Zpráva o úmrtí

Po dlouhé těžké nemoci zemřel pan Jaroslav Kučera. Na přání zesnulého se bude poslední rozloučení konat v úzkém kruhu rodinném. Pozůstalá rodina děkuje všem, kteří uctí vzpomínkou jeho památku.

MAS Slavkovské bojiště si Vás dovoluje informovat, v reakci na vyhlášení druhé výzvy Nová zelená úsporám Light, že zdarma nabízí poradenství a pomoc s podáním žádosti o dotaci na opatření zateplení. Dotace je určena pro nízkopříjmové domácnosti, a to seniory, osoby pobírající invalidní důchod III. stupně a domácnosti pobírající příspěvek na bydlení. Žadatel musí mít v nemovitosti trvalé bydliště začínající před datem 12.9.2022 a být vlastníkem či spoluvlastníkem dané nemovitosti. Je možno žádat na výměnu oken, vchodových dveří, zateplení fasády, podlahy, stropů a střechy. Nově lze též požádat na fotovoltaiku či fototermiku sloužící k ohřevu vody. V případě zájmu kontaktujte kancelář MAS Slavkovské bojiště na telefonních číslech 732 512 635 nebo 777 864 704. 

Kulturní akce:

Orel Jednota Pozořice zve u příležitosti dne matek na dámský dýchánek s přehlídkou „Módní poklady první republiky“ dne 14.května v 15:00 hod. Vystoupí Marie Pávková s módní přehlídkou svých pokladů z šatníku první republiky. K dispozici posezení s kávou a stylovými zákusky.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště. V pátek 12.5. v 17 hod odehraje zápas starší přípravka, která se utká s Babicemi nad Svitavou. V sobotu 13.5. ve 14:30 hod se mladší žáci Pozořic postaví proti týmu Mokra/Horákov a po nich v 16:30 hod odehraje svůj zápas béčko Pozořic proti Rajhradicim B.
V neděli 14.5. ve 14:00 hod odehrají svůj zápas starší žáci proti týmu z Pohořelic a v 16:30 hod se uskuteční derby A týmu Pozořic proti soupeři z Blažovic. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu také bude zajištěno. 

Jste zváni na 24. koncert Johanna Strausse orchestru „Z operety do operety“ se sólisty, sopranistkou Luisou Albrechtovou, tenorem Milanem Vlčkem a vedoucím orchestru panem Jiřím Pospíchalem, slovem bude koncert provázet Kateřina Jiráková. Koncert se uskuteční v Historickém sále zámku Slavkov-Austerlitz dne 3.6. 2023 v 17:00 hod. Předprodej vstupenek je v obchodním domě Hruška v Pozořicích. Cena vstupenky je 350,– Kč.

Nabídka práce:

Společnost fischer automotive systems, s. r. o., pro svůj nový výrobní závod v GLP parku v Holubicích hledá zaměstnance na pozici:

Operátor a operátorka – ruční montáž na hlavní pracovní poměr 

Další nabízené pozice jsou Skladník a Disponent v logistice.

Bližší informace na telefonním čísle 728 728 429 nebo osobně s paní Švecovou každý čtvrtek od 9–11 h na adrese závodu GLP Park Holubice č.p. 551

  Prosím čekejte...