HLÁŠENÍ ROZHLASU - 16.6.2023

Zpráva o úmrtí

Poslední rozloučení se zesnulým panem Janem Skřivánkem se koná v sobotu 17.června v 10:00 hodin v chrámu Páně Nanebevzetí Panny Marie v Pozořicích, poté bude pochován na místním hřbitově.

Pozůstalá rodina děkuje předem všem přátelům a známým, kteří se rozloučení zúčastní.

VII. zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční ve středu 21. června 2023 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

V úterý 20. června můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

-

Obecní úřad Pozořice oznamuje, že splatnost místních poplatků za komunální odpad je do 30. 6.2023.

Poplatky můžete uhradit na pokladně Obecního úřadu v úředních hodinách, a to v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 17:00 hodin, nebo bezhotovostním převodem na účet obce. Více informací naleznete na internetových stránkách www.pozorice.cz nebo vývěskách.

SDH Pozořice zve na hasičskou soutěž v neděli 18. června od 14 hodin na hřišti na Oulehlách.

Po skončení soutěže, zábavný program pro tatínky i pro děti.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, které bude patřit po celý víkend fotbalu. V sobotu 17.6. a v neděli 18.6. se na fotbalovém hřišti uskuteční turnaj přípravek a mladších žáků, turnaj bude probíhat od 9 hod. Po celou dobu bude zajištěno občerstvení, udírna v provozu a budou připraveny chlazené nápoje. V sobotu 17.6. v 17:30hod. se odehraje poslední zápas této sezóny. Pozořické áčko hostí tým z Říčan. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny, dobré pivo na čepu a spousta dalšího také bude zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé. 

  Prosím čekejte...