HLÁŠENÍ ROZHLASU - 19.6.2023

VII. zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční ve středu 21. června 2023 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

-

V úterý 20. června můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

Obecní úřad Pozořice oznamuje, že splatnost místních poplatků za komunální odpad je do 30. 6.2023.

Poplatky můžete uhradit na pokladně Obecního úřadu v úředních hodinách, a to v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 17:00 hodin, nebo bezhotovostním převodem na účet obce. Více informací naleznete na internetových stránkách www.pozorice.cz nebo vývěskách.

Kulturní akce:

Jste zváni na letní výtvarnou dílnu na Dělňáku v pátek 23.6.2023 v 18:00 hod. Vyrobit si můžete letní věnec na dveře a závěsnou kokedamu na terasu. Zapomeňte na všední starosti a přijďte se naladit na léto. Přihlásit se můžete na webových stránkách městyse www.pozorice.cz.

ČSOP srdečně zve na LESNÍ HRU SE SKŘÍTKEM LESÍNKEM v sobotu 24.6. a v neděli 25.6. – non-stop. Hra bude volně přístupná pro veřejnost, děti i dospělé. Start hry buď na parkovišti na Račické u zastávky autobusu nebo za Hostěnickými rybníky u odbočky k baru u krav. Cíl hry u chaty Jelenice, která bude otevřena od 10:00–16:00 hod s možností zakoupení občerstvení. Bude připraveno pivo, limo, drobné dobroty i možnost opečení vlastního špekáčku. Akce se bude konat za každého počasí.

  Prosím čekejte...