HLÁŠENÍ ROZHLASU - 23.6.2023

Obecní knihovna v Pozořicích oznamuje, že v neděli 25.6. bude zavřená.

V úterý 27. června 2023 od 14 do 16 hodin můžete opět navštívit poradkyni v oblasti sociálních služeb v prostoru sousedícím s knihovnou městyse Pozořice. Pomůže Vám zorientovat se v oblasti sociálních dávek, s přípravou žádosti, jak postupovat při hledání dodavatele energií a přepisu smluv na dodávku energií a nabídne řešení pro složité životní situace. Služba je poskytována zdarma.

Kulturní akce:

Jste zváni na letní výtvarnou dílnu na Dělňáku v pátek 23.6.2023 v 18:00 hod. Vyrobit si můžete letní věnec na dveře a závěsnou kokedamu na terasu. Zapomeňte na všední starosti a přijďte se naladit na léto. Přihlásit se můžete na webových stránkách městyse www.pozorice.cz.

ČSOP srdečně zve na LESNÍ HRU SE SKŘÍTKEM LESÍNKEM v sobotu 24.6. a v neděli 25.6. – non-stop. Hra bude volně přístupná pro veřejnost, děti i dospělé. Start hry buď na parkovišti na Račické u zastávky autobusu nebo za Hostěnickými rybníky u odbočky k baru u krav. Cíl hry u chaty Jelenice, která bude otevřena od 10:00–16:00 hod s možností zakoupení občerstvení. Bude připraveno pivo, limo, drobné dobroty i možnost opečení vlastního špekáčku. Akce se bude konat za každého počasí.

  Prosím čekejte...