HLÁŠENÍ ROZHLASU - 17.7.2023

Zpráva o úmrtí

Poslední rozloučení se zesnulou paní Radomilou Florianovou se koná ve středu 19. července v 15:00 hodin v chrámu Páně Nanebevzetí Panny Marie v Pozořicích, poté bude uložena do rodinného hrobu na místním hřbitově.

Pozůstalá rodina děkuje předem všem přátelům a známým, kteří se rozloučení zúčastní.

Vlivem přívalového deště došlo v ulici Malé Lipky k poškození komunikace a chodníku. Z důvodu havárie je až do odvolání uzavřena ulice Malé Lipky pro všechna vozidla vyjma obyvatel ulice. 

Důrazně upozorňujeme i chodce, aby se vyhnuli poškozenému úseku a dbali na svou bezpečnost.

Vodárenská a.s. oznamuje přerušení dodávky vody v ÚT 18.07.2023 11:00 – 15:00 hod. 

Bez vody zůstává: ul. Holubická od křižovatky s ul.Novou vč. bytových domů a DSP směrem k Poustce,ul.Pod Poustkou a ul.Lepky

Důvod výluky: přeložka vodovodního řadu v rámci stavby Panská zahrada-retenční nádrž

Náhradní zdroj vody: NE

Obec Tvarožná zve na pietní akt „Odhalení pamětní desky“ k 90 výročí tragické nehody brněnských hasičů v pátek 21. července v 17:00 hod.

Areál společnosti Alumatik Brno v.o.s., Rohlenka 241, 664 05 Tvarožná (naproti čerpací stanice OMV)

Kulturní akce:

Spolek na Dělňáku zve všechny příznivce dobré zábavy a soutěžní gastronomie na 11. ročník soutěže ve vaření – Jezerský gulášový kotlík. Soutěž se koná v sobotu, dne 29. července 2023 v areálu Dělnického domu v Pozořicích. Akce bude zahájena v pravé poledne a je podpořena bohatým kulturním programem, ve kterém vystoupí kapely RANGERS-PLAVCI, PAPAKULT, LEHKÁ NOHA, Honza BUDÍN a The MADMEN. Pro děti jsou připraveny zážitkové hry, malování obličejů a další vyžití. Pro soutěžící týmy jsou pak samozřejmostí ceny pro vítěze a dary našich sponzorů. Celodenní vstupné činí pro dospělé 200,–Kč, senioři platí 100,–Kč a děti mají vstup zdarma. Bohaté občerstvení pro Vás zajišťuje Hospůdka Na Dělňáku v širokém sortimentu. Kdo by se chtěl ještě přihlásit do soutěže, může tak učinit na www.jezerskykotlik.cz do 23. července. Srdečně zvou pořadatelé.

Nabídka práce:

Jezdecká stáj mezi Viničnými Šumicemi a Rousínovem hledá na plný pracovní úvazek stájníka nebo stájnici pro péči o koně a údržbu areálu. Bližší informace na email jksumice@gmail.com a nebo na telefonu 727 832 903.

Cementárna Mokrá nabízí brigádu na pomocné a úklidové práce v rámci areálu cementárny (vhodné pro studenty od 18 let)

Více informací podá pan Drápal tel: 727 984 284 nebo pan Šik tel: 602 879 115 (v pracovní dny 8 –14 )

  Prosím čekejte...