HLÁŠENÍ ROZHLASU - 27.7.2023

Interní ambulance MUDr. Rešková, oznamuje, že dne 1.8. nebude ordinovat.

MUDr. Kadlecová oznamuje, že ve dnech 2. – 10. 8. nebude ordinovat z důvodu dovolené. Akutní případy ošetří MUDr. Blažková nebo MUDr. Kopáčková.

Kulturní akce:

Městys Pozořice Vás zve na letní kino na Dělňáku ve čtvrtek 27.7. ve 21:00 hod. Těšit se můžete na filmovou komedii „Život pro samouky“. Vstupné je 140,– Kč. Přístupné od 12 let.

Spolek na Dělňáku zve všechny příznivce dobré zábavy a soutěžní gastronomie na 11. ročník soutěže ve vaření – Jezerský gulášový kotlík. Soutěž se koná v sobotu, dne 29.července 2023 v areálu Dělnického domu v Pozořicích. Akce bude zahájena v pravé poledne a je podpořena bohatým kulturním programem, ve kterém vystoupí kapely RANGERS-PLAVCI, PAPAKULT, LEHKÁ NOHA, Honza BUDÍN a The MADMEN. Pro děti jsou připraveny zážitkové hry, malování na obličej a další vyžití. Pro soutěžící týmy jsou pak samozřejmostí ceny pro vítěze a dary sponzorů. Celodenní vstupné činí pro dospělé 200,–Kč, senioři platí 100,– Kč a děti mají vstup zdarma. Bohaté občerstvení pro Vás zajišťuje Hospůdka Na Dělňáku v širokém sortimentu. Srdečně zvou pořadatelé.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště v neděli 30.7.. Hrát bude A tým Pozořice proti brněnskému Startu B., výkop v 17 hod. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, dobré pivo na čepu a spousta dalšího také bude zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

Nabídka služeb:

Společnost Dřevo Habrovany nabízí levné štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké – o délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo – v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů."
Kontakt a objednávky na telefonním čísle : 739 572 972 nebo
www.drevohabrovany.cz.

  Prosím čekejte...