HLÁŠENÍ ROZHLASU - 28.7.2023

Interní ambulance MUDr. Rešková oznamuje, že v úterý 1.8. nebude ordinovat.

MUDr. Kadlecová oznamuje, že ve dnech 2. – 10. 8. nebude ordinovat z důvodu dovolené. Akutní případy ošetří MUDr. Blažková nebo MUDr. Kopáčková.

Kulturní akce:

Spolek na Dělňáku zve všechny příznivce dobré zábavy a soutěžní gastronomie na 11. ročník soutěže ve vaření – Jezerský gulášový kotlík. Soutěž se koná v sobotu, dne 29.července 2023 v areálu Dělnického domu v Pozořicích. Akce bude zahájena v pravé poledne a je podpořena bohatým kulturním programem, ve kterém vystoupí kapely RANGERS-PLAVCI, PAPAKULT, LEHKÁ NOHA, Honza BUDÍN a The MADMEN. Pro děti jsou připraveny zážitkové hry, malování na obličej a další vyžití. Pro soutěžící týmy jsou pak samozřejmostí ceny pro vítěze a dary sponzorů. Celodenní vstupné činí pro dospělé 200,–Kč, senioři platí 100,– Kč a děti mají vstup zdarma. Bohaté občerstvení pro Vás zajišťuje Hospůdka Na Dělňáku v širokém sortimentu. Srdečně zvou pořadatelé.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště v neděli 30.7.. Hrát bude A tým Pozořice proti brněnskému Startu B., výkop v 17 hod. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, dobré pivo na čepu a spousta dalšího také bude zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

  Prosím čekejte...