HLÁŠENÍ ROZHLASU - 18.8.2023

V úterý 22. srpna můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, opět navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

Srdečně jste zváni na charitativní knižní bazárek a den otevřených dveří, který probíhá ve Smečce z Knihánkova – Domově důchodců pro pejsky od pátku 18.8 do neděle 20.8. od 12:00 do 20:00, pondělí 21.8. od 12:00 do 18:00. Pozořice, Velké Lipky 317. Veškerý výtěžek z prodeje knih poputuje na péči o pejsky. Pokud byste doma měli knihy, které už nechcete číst, můžete je vzít s sebou. Smečka z Knihánkova – Domov důchodců pro pejsky děkuje všem, kteří přijdou!

ČSCH Křenovice pořádá ve dnech 19. – 20. srpna 2023 v areálu chovatelského střediska na Sokolské ulici v Křenovicích okresní soutěžní výstavu mladých králíků, místní výstavu drůbeže a holubů. Součástí výstavy bude i ukázková expozice exotického ptactva, koutek mladých chovatelů a ukázka králičího hopu. Výstava se koná v sobotu od 8 do 18 hodin a v neděli od 8 do 13 hodin. Občerstvení a bohatá tombola zajištěna. Srdečně vás zvou pořadatelé.

Kulturní akce:

Obec Mokrá-Horákov zve na „Letní noc“ se skupinou Akcent v pátek 18.8. od 20:00 hod na Hřišti Mokrá-Horákov. Občerstvení zajištěno.

Český svaz žen zve na „Pohádkový les“ v sobotu 26. srpna. Start u Axmanovy hájenky od 15:00–17:00 hod a cíl je na hřišti na Oulehlách s opékáním špekáčků a další zábavou pro děti. Občerstvení zajištěno.

Ve 20:30 bude letní kino pro děti – Krakonošovo tajemství. Startovné je dobrovolné.

  Prosím čekejte...