HLÁŠENÍ ROZHLASU - 21.8.2023

V úterý 22. srpna můžete v prostorách úřadu městyse Pozořice, v místní knihovně, opět navštívit mobilní klientské pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky (VZP ČR), které bude k dispozici od 8:00 do 12:00 hodin.

V rámci mobilního klientského pracoviště budou poskytovány služby a servis VZP ČR:

  • nabídka a zpracování aktuálních benefitů a příspěvků z Fondu prevence,
  • příjem a zpracování dokladů veřejného zdravotního pojištění od pojištěnců, zaměstnavatelů, poskytovatelů zdravotních služeb,
  • řešení požadavků pojištěnců ve vztahu k veřejnému zdravotnímu pojištění,
  • aplikace Moje VZP,
  • přehledy OSVČ.

VZP se těší na Vaši návštěvu.

Nabídka služeb:

Sdružení kominíků a topenářů bude v naší obci v pátek 25. srpna provádět požadované kontroly a čištění komínů dle zákona č. 34/2016 Sb. za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů.

Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle: 608 748 989.

Nabídka práce:

Společnost MIXCZ – POL s.r.o. zabývající se výrobou MDF lišt, zasklívacích rámečků, dřevěných eurooken a lakováním a nástřikem dřevěných výrobků hledá pracovníka do výroby.

Hlavní náplní: obsluha olepovacího stroje na lišty, příprava fólií pro výrobu, potřebná práce ve výrobě.

Požadavky: chuť učit se novým věcem, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost.

Firma nabízí: kompletní zaškolení, jednosměnný provoz (pouze ranní směna), příspěvek na stravování a dopravu, prémie za kvalitu, dlouhodobou spolupráci, mzda od 28.000,– Kč.

Pracoviště Holubice 296.

Kontakt paní Nikodýmová na tel. č. 776 569 948.

Společnost Fischer automotive systems, s.r.o., hledá pro svůj výrobní závod v GLP parku v Holubicích zaměstnance na pozici:

Operátor / operátorka – jedná se o ruční montáž na hlavní pracovní poměr. Další aktuálně nabízené pozice jsou Mistr / Mistrová, Skladník a Asistentka jednatele společnosti.

Bližší informace na telefonních číslech 728 728 429 a 601 601 429 nebo osobně s paní Švecovou každé pondělí v dopoledních hodinách na adrese závodu GLP Park Holubice č.p. 551.

Kulturní akce:

Český svaz žen zve na „Pohádkový les“ v sobotu 26. srpna. Start u Axmanovy hájenky od 15:00 do 17:00 hodin. Cíl je na hřišti na Oulehlách s opékáním špekáčků a další zábavou pro děti. Startovné je dobrovolné. Občerstvení zajištěno.

Ve 20:30 hod. se bude promítat letní kino pro děti – pohádka Krakonošovo tajemství.

  Prosím čekejte...