HLÁŠENÍ ROZHLASU - 25.8.2023

Nabídka práce:

Společnost MIXCZ – POL s.r.o. zabývající se výrobou MDF lišt, zasklívacích rámečků, dřevěných eurooken a lakováním a nástřikem dřevěných výrobků hledá pracovníka do výroby.

Hlavní náplň: obsluha olepovacího stroje na lišty, příprava fólií pro výrobu a další potřebná práce ve výrobě.

Požadavky: chuť učit se novým věcem, manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost.

Firma nabízí: kompletní zaškolení, jednosměnný provoz (pouze ranní směna), příspěvek na stravování a dopravu, prémie za kvalitu, dlouhodobou spolupráci, mzda od 28.000,– Kč.

Pracoviště: Holubice č.p. 296.

Kontakt paní Nikodýmová, tel. č.: 776 569 948.

Společnost Fischer automotive systems, s.r.o., hledá pro svůj výrobní závod v GLP parku v Holubicích zaměstnance na pozici:

Operátor / operátorka – jedná se o ruční montáž na hlavní pracovní poměr. Další aktuálně nabízené pozice jsou Mistr / Mistrová, Skladník a Asistentka jednatele společnosti.

Bližší informace na telefonních číslech 728 728 429 a 601 601 429 nebo osobně s paní Švecovou každé pondělí v dopoledních hodinách na adrese závodu GLP Park Holubice č.p. 551.

Kulturní akce:

Český svaz žen zve na „Pohádkový les“ v sobotu 26. srpna. Start u Axmanovy hájenky od 15:00 do 17:00 hodin. Cíl je na hřišti na Oulehlách s opékáním špekáčků a další zábavou pro děti. Startovné je dobrovolné. Občerstvení zajištěno.

Ve 20:30 hod. se bude promítat letní kino pro děti – pohádka Krakonošovo tajemství.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště, které bude patřit po celý víkend fotbalu. V sobotu 26. srpna v 16:30 hod. se představí B tým, který odehraje zápas proti týmu z Nové Vsi.
V neděli 27. srpna v 16:30 hod. odehraje derby A tým Pozořic, který se utká s týmem z Ochozi. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit. Fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu zajištěno. 

  Prosím čekejte...