HLÁŠENÍ ROZHLASU - 13.10.2023

Stavební úřad v Pozořicích informuje o omezení úředních hodin s platností od pondělí 16.10. do odvolání a to pouze na středy od 8:00–11:30 a od 12:30–17:00 hodin. Pátky budou možné pouze po telefonické domluvě.

Městys Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici „Pracovník technické skupiny“. Více informací naleznete na webových stránkách www.pozorice.cz a ve vývěskách.

ZO ČSCH Křenovice vás zve k návštěvě Okresní výstavy exotického a okrasného ptactva. Výstava bude otevřena v sobotu 14. října od 8 do 18 hodin a v neděli 15. října od 8 do 12 hodin v chovatelském areálu na Sokolské 605 v Křenovicích. Společně s touto výstavou proběhne v sobotu 14. října klubová výstava králíků s rhônskou kresbou, kuních, ruských, siamských a anglických strakáčů. Občerstvení zajištěno. Těší se na vás pořadatelé.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště. V pátek 13.10. od 17 hodin odehrají svůj vzájemný zápas přípravky Pozořic.
V neděli 15.10. v 10:30 hodin odehrají svůj zápas starší žáci proti Rajhradicím. Od 13 hod. se uskuteční turnaj minipřípravek, zúčastní se mužstva Blažovic, Viničných Šumic, Mokré a dalších z okolí. Přijďte podpořit malé hráče a zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása a spousta dobrot z udírny a k tomu dobré pivo je pro vás připraveno, srdečně zvou pořadatelé. 

Obec Tvarožná a Divadlo Stodola zvou na každoroční divadelní festival v prostoru Sokolovny ve Tvarožné o víkendu 13. – 15. října. Vstupné je dobrovolné. Celý program všech představení naleznete na webových stránkách www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Prodej:

Vinařství u Křížů Viničné Šumice prodává burčák z vlastních šumických hroznů. Prodej probíhá ve stánku v Pozořicích naproti zdravotního střediska. Otevřeno každý týden od středy do pátku od 15 do 18 hodin. Cena 80 Kč za litr.

  Prosím čekejte...