HLÁŠENÍ ROZHLASU - 15.3.2024

Prodej:

Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 18. března 2024 v čase 10.30 – 11.30 hodin u Orlovny v Pozořicích:

stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně i sloupcovité, meruňky, nektarinky, broskve, rezistentní švestky vhodné na pálení, švestky japonské, švestkomeruňky, ryngle, durancie, třešně, višně, višně keřové a zakrslé, třešňovišně, mandloně, kdouloně, jedlé kaštany, olivy, moruše, vrby keřové i stromkové, lísky keřové i stromkové, mrazuodolný fíkovník, granátové jablka, ziziphus jujuba, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty, keřové a stromkové rybízy černé, červené a bílé, stromkové a keřové josty, ostružiny černé, maliny červené, černé a žluté, malinojahody, jahody i stáleplodící, rakytník, stolní vinnou révu, kanadské, indiánské a čukotské borůvky, růže keřové, pnoucí i stromkové, rododendrony, azalky, sazenice jahod, brusinky, 2-odrůdový ibišek, samosprašné minikiwi a velkoplodé kiwi, aronie keřové i stromkové, magnolie, hortenzie, motýlí keře, čilimník, šeřík keřový, mišpule a jiné. 

Kulturní akce:

Stavba velikonoční slámové expozice pod jezerskou lípou se uskuteční v sobotu 16. března od 9:00 hod. Přijďte pomoci se stavbou, oblékáním, zdobením a kreslením vajíček :-)

Obec Holubice zve na XI. Holubický košt vín a zvěřinové hody, který se bude konat v sobotu 16. března od 11 do 20 hodin ve společenském sále hostince U Kapličky. K tanci a poslechu hraje cimbálová muzika.

KLUB ŽEN Pozořice pořádá „Dětský maškarní ples“ v neděli 17. března v Dělnickém domě. Začátek je v 15:00 hod. Čekají na vás hry o ceny. Vstupné je dobrovolné. Těší se na Vás pořadatelky.

  Prosím čekejte...