HLÁŠENÍ ROZHLASU - 25.3.2024

Zpráva o úmrtí

Poslední rozloučení se zesnulou paní Marií Brázdilovou z ulice Pod kostelem se koná ve čtvrtek 28. března 2024 ve 13:00 hodin v obřadní síni hřbitova ve Šlapanicích.

Pozůstalá rodina děkuje předem všem přátelům a známým, kteří se rozloučení zúčastní.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Brno venkov

oznamuje přerušení dodávky vody ve středu 27. března od 8:00 – 13:00 hod.

Bez vody zůstává: část ul. Nová od křižovatky s ul. „kolem hřbitova“ po křižovatku s ul. Holubická, ul. „kolem hřbitova“, ul. Pod Kostelem od křižovatky s ul. Nová po křižovatku s ul. Stará Hora (Sivice). Důvod výluky: oprava na vodovodním řadu. V souvislosti s opravou na vodovodním řádu ve dnech 26.3. a 27.3.2024 nebude pro motorová vozidla průjezdná křižovatka ulic Pod Kostelem a Krpile v k.ú. městyse Pozořice a obce Sivice.

Obec Tvarožná zve na cestovatelskou přednášku Jany a Vladimíra Poulíkových „Černá hora“ v úterý 26. března v 18:00 hod na sokolovně ve Tvarožné. Vstupné dobrovolné.

Přijďte podebatovat s hejtmanem JMK Janem Grolichem v úterý 2. dubna od 18:00 hod v sále Dělnického domu v Pozořicích. Hosty jsou starosta z Branišovic Marek Sovka a náměstek hejtmana Jiří Crha. Přijďte se osobně zeptat na všechno co vás zajímá nejen okolo JMK.

Prodej:

Drůbežárna Prace bude v úterý 26. 3. ve 12:15 hod. před Orlovnou prodávat:

mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a vykupovat králičí kůže – cena 10 Kč/ks.

  Prosím čekejte...