HLÁŠENÍ ROZHLASU - 26.3.2024

Zpráva o úmrtí

Poslední rozloučení se zesnulou paní Marií Brázdilovou z ulice Pod kostelem se koná ve čtvrtek 28. března 2024 ve 13:00 hodin v obřadní síni hřbitova ve Šlapanicích.

Pozůstalá rodina děkuje předem všem přátelům a známým, kteří se rozloučení zúčastní.

Knihovna v Pozořicích oznamuje, že bude během Velikonočních svátků zavřena.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. divize Brno venkov

oznamuje přerušení dodávky vody ve středu 27. března od 8:00 – 13:00 hod.

Bez vody zůstává: část ul. Nová od křižovatky s ul. „kolem hřbitova“ po křižovatku s ul. Holubická, ul. „kolem hřbitova“, ul. Pod Kostelem od křižovatky s ul. Nová po křižovatku s ul. Stará Hora (Sivice). Důvod výluky: oprava na vodovodním řadu. 

V souvislosti s opravou na vodovodním řádu nebude pro motorová vozidla průjezdná křižovatka ulic Pod Kostelem a Krpile v k.ú. městyse Pozořice a obce Sivice.

Přijďte podebatovat s hejtmanem JMK Janem Grolichem v úterý 2. dubna od 18:00 hod v sále Dělnického domu v Pozořicích. Hosty jsou starosta z Branišovic Marek Sovka a náměstek hejtmana Jiří Crha. Přijďte se osobně zeptat na všechno co vás zajímá nejen okolo JMK.

Nabídka práce:

Starosta města Rousínova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice „Strážník Městské policie Rousínov“. Více informací naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Prodej:

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 27.3. od 10:15 do 10:30 h na točně na Jezerách a od 10:40 do 10:50 h před Orlovnou prodávat: konzumní brambory, cibulku sazečku, česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, med a olejové svíčky.

  Prosím čekejte...