HLÁŠENÍ ROZHLASU - 2.4.2024

Přijďte podebatovat s hejtmanem JMK Janem Grolichem dnes v úterý 2. dubna od 18:00 hod v sále Dělnického domu v Pozořicích. Hosty jsou starosta z Branišovic Marek Sovka a náměstek hejtmana Jiří Crha. Přijďte se osobně zeptat na všechno co vás zajímá nejen okolo JMK.

Vodárenská akciová společnost informuje, že během následujících týdnů, bude postupně docházet ke změně tlakových poměrů ve vodovodních řadech, na které jsou vodovodními přípojkami napojeny Vaše nemovitosti, v souvislosti s rozdělením tlakových pásem v obci. Vodárenská a.s. žádá občany o průběžné sledování stavu vodovodních přípojek, zejména v nemovitostech a místě osazení vodoměru, jestli nedochází k jejich poškození nebo úniku vody ohledně prováděné změny tlakových poměrů na vodovodní síti. V případě pochybností nebo podezření na únik vody ze stávající vodovodní přípojky nebo abnormální změny tlaku, kontaktujte provozní středisko Pozořice v pondělí až pátek (7:00–15:00 hod) na tel: 544 226 084 nebo nepřetržitou pohotovostní službu na tel: 602 586 483.

Potřebujete pomoci s nastavením mobilu nebo tabletu, jeho ovládáním, využívání fotek či různých aplikací? Nebojte se a přijďte na digitální poradnu pro seniory v pátek 5. a 12. dubna v čase 14:30–15:30 do knihovny v Pozořicích.

Komise seniorů Pozořice a Městys Pozořice Vás zvou na pokračování cyklu: „Naši slavní rodáci“ na téma: „František Neužil“

V pátek 5. dubna v 17:00 hod v Klubovně v DPS Pozořicích. Těšit se můžete i na milé hosty – potomky Františka Neužila, prof. Horákovou, Mgr. Smutnou Tomancovou a další.

Divadlo Stodola srdečně zve v sobotu 6. dubna v 19:00 hod do Dělnického domu na divadelní komedii s názvem „Pozor, zlý pes“. Vstupné dobrovolné.

V neděli 7. dubna v 11.00 hod jsou zvány všechny děti do Dělnického domu na pohádku s názvem „O štěněti“. Vstupné dobrovolné.

Nabídka práce:

Obec Křenovice vyhlašuje veřejnou výzvu na místo „Účetní obce“.

Více informací naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

  Prosím čekejte...