HLÁŠENÍ ROZHLASU - 3.4.2024

SDH Pozořice oznamuje, že v sobotu 6. dubna bude v Pozořicích sběr železného šrotu a elektrospotřebičů. Začínají v 8:00 hod na Jezerách. Těžké kusy hasiči na požádání vynesou z domu. Objednávky těžkých kusů na tel: 776211798. Sta­nislav Šmerda

Tajemnice Úřadu městyse Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na místo referent/referentka stavebního úřadu. Více informací naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Vodárenská akciová společnost informuje, že během následujících týdnů, bude postupně docházet ke změně tlakových poměrů ve vodovodních řadech, na které jsou vodovodními přípojkami napojeny Vaše nemovitosti, v souvislosti s rozdělením tlakových pásem v obci. Vodárenská a.s. žádá občany o průběžné sledování stavu vodovodních přípojek, zejména v nemovitostech a místě osazení vodoměru, jestli nedochází k jejich poškození nebo úniku vody ohledně prováděné změny tlakových poměrů na vodovodní síti. V případě pochybností nebo podezření na únik vody ze stávající vodovodní přípojky nebo abnormální změny tlaku, kontaktujte provozní středisko Pozořice v pondělí až pátek (7:00–15:00 hod) na tel: 544 226 084 nebo nepřetržitou pohotovostní službu na tel: 602 586 483.

Potřebujete pomoci s nastavením mobilu nebo tabletu, jeho ovládáním, využívání fotek či různých aplikací? Nebojte se a přijďte na digitální poradnu pro seniory v pátek 5. a 12. dubna v čase 14:30–15:30 do knihovny v Pozořicích.

Komise seniorů Pozořice a Městys Pozořice Vás zvou na pokračování cyklu: „Naši slavní rodáci“ na téma: „František Neužil“

V pátek 5. dubna v 17:00 hod v Klubovně v DPS Pozořicích. Těšit se můžete i na milé hosty – potomky Františka Neužila, prof. Horákovou, Mgr. Smutnou Tomancovou a další.

Divadlo Stodola srdečně zve v sobotu 6. dubna v 19:00 hod do Dělnického domu na divadelní komedii s názvem „Pozor, zlý pes“. Vstupné dobrovolné.

V neděli 7. dubna v 11.00 hod jsou zvány všechny děti do Dělnického domu na pohádku s názvem „O štěněti“. Vstupné dobrovolné.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště. V sobotu 6. dubna odehraje svůj první domácí zápas béčko Pozořic proti týmu z Babic u Rosic a v neděli 7. dubna odehraje A tým Pozořic zápas proti Dolním Kounicím. Výkop obou zápasů bude v 15:30hod. V neděli 7. dubna v 9.30hod odehraje svůj první domácí zápas starší přípravka B proti Měnínu. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

Nabídka práce:

Obec Křenovice vyhlašuje výběrové řízení na místo „Účetní obce“.

Více informací naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

  Prosím čekejte...