HLÁŠENÍ ROZHLASU - 5.4.2024

SDH Pozořice oznamuje, že v sobotu 6. dubna bude v Pozořicích sběr železného šrotu a elektrospotřebičů. Začínají v 8:00 hod na Jezerách. Těžké kusy hasiči na požádání vynesou z domu. Objednávky těžkých kusů na tel: 776211798. 

Tajemnice Úřadu městyse Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na místo referent/referentka stavebního úřadu. Více informací naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

Divadlo Stodola srdečně zve v sobotu 6. dubna v 19:00 hod do Dělnického domu na divadelní komedii s názvem „Pozor, zlý pes“. Vstupné dobrovolné.

V neděli 7. dubna v 11.00 hod jsou zvány všechny děti do Dělnického domu na pohádku s názvem „O štěněti“. Vstupné dobrovolné.

SK Pozořice Vás srdečně zve na fotbalové hřiště. V sobotu 6. dubna odehraje svůj první domácí zápas béčko Pozořic proti týmu z Babic u Rosic a v neděli 7. dubna odehraje A tým Pozořic zápas proti Dolním Kounicím. Výkop obou zápasů bude v 15:30hod. V neděli 7. dubna v 9.30hod odehraje svůj první domácí zápas starší přípravka B proti Měnínu. Přijďte zafandit fotbalu, odreagovat se a pobavit, fotbalová klobása z udírny a dobré pivo na čepu zajištěno. Ještě jednou srdečně zvou pořadatelé.

Obecní knihovna Pozořice zve na cestovatelskou přednášku Jany a Vladimíra Poulíkových „Černá hora“ v úterý 9. dubna v 17:30 hod v obřadní síni Úřadu městyse Pozořice. Vstupné dobrovolné.

  Prosím čekejte...