HLÁŠENÍ ROZHLASU - 9.4.2024

Tajemnice Úřadu městyse Pozořice vyhlašuje dvě výběrové řízení na místa:

referent/refe­rentka stavebního úřadu a pracovník/pra­covnice podatelny a spisovny. Více informací naleznete na www.pozorice.cz

a ve vývěskách.

Vodárenská akciová společnost informuje, že v pátek 12. dubna dojde k dalšímu rozšíření tlakového pásma z VDJ Pozořice I Loučka a odstavení dodávky vody ze stávajícího tlakového pásma VDJ Sivice a VDJ Viničné Šumice. Jedná se o ulice:

Nad Sokolovnou, Velké Lipky, Šumická, Kovalovická, U Školy, Holubická, Pod Poustkou, Lepky, Malé Lipky, V Zámku, Na Městečku, Nová a Pod Kostelem. Vzhledem k výše uvedenému může docházet ve vodovodní síti ke kolísání tlaku nebo krátkodobému přerušení v dodávce pitné vody.

Potřebujete pomoci s nastavením mobilu nebo tabletu, jeho ovládáním, využívání fotek či různých aplikací? Nebojte se a přijďte na digitální poradnu pro seniory v pátek 12. dubna v čase 14:30–15:30 do knihovny v Pozořicích.

Sbor dobrovolných hasičů Sivice vás zve v pátek 12. dubna 2024 do kina na film Aristokratka ve varu. Představení se uskuteční v kulturním domě v Sivicích v 19 hodin. Vstupné 130 Kč, občerstvení zajištěno. Výtěžek z této akce bude věnován na podporu mladých hasičů ze Sivic.

Prodej:

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 10.4. na točně na Jezerách od 10:15 do 10:30 h a před Orlovnou od 10:40 do 10:50 h, prodávat sazenice jahod, skalniček a bylinek, konzumní brambory, cibulku sazečku, česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu, med a olejové svíčky. 

  Prosím čekejte...