HLÁŠENÍ ROZHLASU - 11.4.2024

Tajemnice Úřadu městyse Pozořice vyhlašuje dvě výběrové řízení na místa:

referent/refe­rentka stavebního úřadu a pracovník/pra­covnice podatelny a spisovny. Více informací naleznete na www.pozorice.cz

a ve vývěskách.

Vodárenská akciová společnost informuje, že v pátek 12. dubna dojde k dalšímu rozšíření tlakového pásma z VDJ Pozořice I Loučka a odstavení dodávky vody ze stávajícího tlakového pásma VDJ Sivice a VDJ Viničné Šumice. Jedná se o ulice:

Nad Sokolovnou, Velké Lipky, Šumická, Kovalovická, U Školy, Holubická, Pod Poustkou, Lepky, Malé Lipky, V Zámku, Na Městečku, Nová a Pod Kostelem. Vzhledem k výše uvedenému může docházet ve vodovodní síti ke kolísání tlaku nebo krátkodobému přerušení v dodávce pitné vody.

Potřebujete pomoci s nastavením mobilu nebo tabletu, jeho ovládáním, využívání fotek či různých aplikací? Nebojte se a přijďte na digitální poradnu pro seniory v pátek 12. dubna v čase 14:30–15:30 do knihovny v Pozořicích.

Sbor dobrovolných hasičů Sivice vás zve v pátek 12. dubna 2024 do kina na film Aristokratka ve varu. Představení se uskuteční v kulturním domě v Sivicích v 19 hodin. Vstupné 130 Kč, občerstvení zajištěno. Výtěžek z této akce bude věnován na podporu mladých hasičů ze Sivic.

Prodej:

Drůbežárna Prace bude v pátek 12. 4. ve 12:15 hod. před Orlovnou prodávat:

mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kůže – cena 10 Kč/ks.

"Vinařství Holánek přijede v pátek 12. dubna s pojízdnou vinotékou. Tento týden přiveze polosladké Frizzante Sarah za 150 Kč (běžně za 200 Kč) a polosuché Rulandské šedé – pozdní sběr jen za 140 Kč (běžně za 180 Kč). 

Vinotéka bude stát od 14:15 – 14:30 v ul. V Zámku před Orlovnou."

  Prosím čekejte...