HLÁŠENÍ ROZHLASU - 19.4.2024

XII. zasedání zastupitelstva městyse Pozořice se uskuteční ve středu 24. dubna 2024 v 18 hodin v obřadní síni radnice v Pozořicích. Program jednání je zveřejněn na webových stránkách městyse a ve vývěskách.

Ve dnech 22. a 23. 4. 2024 se budou v naší obci provádět řádné odečty plynoměrů všech dodavatelů. Případy nepřístupných plynoměrů se budou řešit individuálně.

EG.D. a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie 

v pondělí 22. dubna 2024 od 7:30 – 14:30 hod.

Vypnutá oblast: ul. Lepky, ul. V Zámku, ul. Malé Lipky, ul. U Školy, ul. Holubická, Pod Poustkou, ul. Šumická, ul. Kovalovická, ul. Velké Lipky

v úterý 23. dubna 2024 od 7:30 – 14:30 hod

Vypnutá oblast: ul. Hostěnická, Oulehla, Metoděje Kocourka, Jezerská, Na Rybníku, Ulička, Za Mlýnem, Za Myslivnou, Nad Ostrůvkem, Úvoz, Na Větřáku, Horní Kopec, Spodní Kopec, V Lomě, Nad Sokolovnou, část ul. Velké Lipky, část ul. Na Městečku a část ul. Šumická

Bližší informace naleznete na www.pozorice.cz a ve vývěskách.

V pátek 19. dubna od 16 do 18 hodin a v sobotu 20. dubna od 10 do 12 hodin se uskuteční sbírka obnošeného šatstva a dalších věcí pro Diakonii Broumov. Sbírka se uskuteční jako obvykle u Orlovny. Farní charita a městys Pozořice předem děkují za vaše dary!

Prodej:

Firma KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin bude v sobotu 20. 4. v čase od 13:20 (cca 20–30 minut dle zájmu občanů) před Orlovnou prodávat ovocné stromy různých druhů a odrůd, vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. V nabídce jsou i pozdní odrůdy se zvýšenou odolností vůči mrazu. Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin: 

kdoule, mišpule, renklody, meruňky, jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně srdcovky, rybíz, angrešt růže, borůvky, vinná réva, lísky, moruše, nektarinky, hurmikaki, maliny, dříň osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování. Speciální zakořeňovací hnojivo za 50 Kč.

Kořeny jsou ošetřeny disperzním gelem zabraňujícím proti vysychání. 

Zájemci si mohou uvedené zboží zakoupit za jednotnou cenu 215,– Kč. 

  Prosím čekejte...